Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, vklad prostřednictvím Unicredit bude mimo provoz od 26.9.20 22:00 do 27.9.20 10:00 z důvodu plánované odstávky služby na straně banky. Pro dotaci můžete využít jinou banku nebo platební kartu.
Zavřít
Vážení klienti, online vklady prostřednictvím Mbank budou dne 27.09.2020 v čase 02:00- 09: 00 nedostupné. Ostatní platební metody jsou plně dostupné.
Zavřít
Vážení klienti, dne 27.09.2020 od 01:30 do 10:00 hod. je na straně Komerční banky omezeno dálkové ověření identity. V případě, že se chystáte dokončit registraci touto cestou, vyčkejte na ukončení omezení, Děkujeme za pochopení.

Inter Milano – Getafe: 1

3.8.2020,
pic

Evropská liga se bude dohrávat na Schalke a v Duisburgu (tam kde nebyl rozehráno osmifinále úvodním zápasem se hraje jen na jeden zápas na neutrální půdě). Prvními, kdo změří síly v Gelsenkirchenu, bude italský celek proti španělskému. Interu skončila sezóna v Serii A teprve o víkendu, mužstvo tak nemělo na odpočinek příliš času. Na druhou stranu je milánský tým v optimálním zápasovém tempu. Inter obsadil v Serii A druhou příčku a v závěrečných kolech měl solidní formu, když třikrát po sobě zvítězil, čtyřikrát v řadě pak neinkasoval jedinou branku. Solidní defenziva a v útoku dvojice Martinez – Lukaku by měla být velkou zbraní movitého klubu. Getafe oproti tomu skončilo sezónu v půlce července a na mužstvo těžce dopadla koronavirová pauza. Po nucené přestávce nedokázal klub navázat na dobré výsledky z prvních tří čtvrtin soutěže, ve dvanácti soutěžních duelech vyhrál jen jednou! Celková kvalita kádru i individuální dovednosti jsou na straně italského celku, Getafe se tak s účinkováním v Evropské lize záhy rozloučí.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky