Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně ČSOB nebudou v období od 25.9.22 00:00 do 06:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně mBank nebudou v období od 25.9.22 02:00 do 10:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.

Itálie - Anglie: méně než 2.5 branky

23.09.2022 20:45,
pic

Od té doby, co Itálie vyhrála loni Euro, se trápí. Nepostoupila na mistrovství světa, když v play off ostudně prohrála se Severní Makedonií a po částečné generační obměně se jí moc nedaří ani v Lize národů. Anglie se sice do Kataru kvalifikovala, ale její vystoupení v Lize národů před blížícím se šampionátem k optimismu nevybízí. Pokud dnes Albion nevyhraje v Itálii, což se mu nikdy v historii nepovedlo, spadne s největší pravděpodobností z elitní divize. Angličané získali jen dva body, dvakrát rupli s podceňovaným Maďarskem a po posledním domácí debaklu 0:4 zesílila kritika trenéra Garetha Southgata, kterého ještě před rokem fanoušci velebili. Kane a spol. ale najednou nejsou schopní střílet góly, ve čtyřech zápasech skupiny se zmohli na jedinou trefu. Italové jsou produktivnější (5 branek), v posledním duelu jim ale Německo uštědřilo debakl 5:2. Každopádně dnešní utkání v Milánu bude na góly spíše skoupé, ostatně ten poslední v Londýně skončil 0:0, předchozí tři pak taktéž nerozhodně 1:1. Historicky v nich padají nejvýše dvě branky.

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky