Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, dne 9.5.2021 od 00:30 do 13:00 hod nebude z důvodu plánované údržby na straně banky dostupné elektronické bankovnictví ČSOB. K dotaci lze využít ostatní dostupné platební metody.

Jablonec – Teplice: Handicap 0:1 – 1

3.5.2021,
pic

Jablonec má v boji o druhou příčku (kvalifikaci o LM) nad Spartou navrch a nutno dodat, že po zásluze. Severočeši nasbírali o tři body více a mají lepší fazónu. Sparta sice odehrála o jedno utkání méně, ale při současné formě nelze předpokládat, že by zvládla dohrávku s Plzni, byť doma. Jablonec má do konce ročníku ke všemu podstatně lepší los, s výjimkou Slavie je schopen vše vyhrát, což o týmu z Letné rozhodně neplatí. Družina kouče Rady ukázala naposledy sílu proti Olomouci, když v desíti dokázala otočit stav z 0:1 na 3:1. Ivan Schranz se pak se 13 brankami posunul na čelo tabulky kanonýrů, trefil se i znovuzrozený ostrostřelec Doležal. Jablonec je proti Teplicím obrovským favoritem, a to navzdory absenci Kratochvíla, který bude pykat za vyloučení proti Hanákům. Domácí, jak už bylo řečeno, jsou ve skvělé formě i rozpoložení, tým si po právu věří. Na domovské Střelnici se mužstvu daří v koncovce i bodově (12-1-2), Teplice jsou pro „pana Plukovníka“ více než oblíbený soupeř. Jablonec dokázal Teplice porazit už šestkrát v řadě, pokaždé dal soupeři alespoň dvě branky, naposledy pak protivníka dokonce deklasoval 5:0! Na tiket patří výhra domácích a alespoň dvě branky v utkání nebo rovnou výhra v handicapu. Jablonec navíc ziskem tří bodů dostane Spartu ještě pod vetší tlak před jejím zápasem s Baníkem. Utkání sledujte na Fortuna TV.

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
4.5.2021 08:47:59 fenaritchie Příspěvek k  Jablonec – Teplice: Handicap 0:1 – 1
Kovaříku napiš si vždycky k těm svým "analýzám", že jsi fanoušek sešívek a že nesnášíš Spartu, pač to není vždycky jasný. 🤮