Čas
Kurzy
1.01
1000

Kladno - Kometa Brno: méně než 4,5 gólu

29.09.2023 18:00,
pic

Šesté kolo hokejové extraligy nabídne mimo jiné souboj dvou aktuálně nejhorších celků celé soutěže. Kladno, jež se krčí na samém chvostu tabulky, přivítá na svém ledě předposlední Brno.

Kladno zakončilo loňskou sezonu baráží se Zlínem, a ačkoliv svou příslušnost k elitě bez větších potíží uhájilo, i letos to vypadá spíše na bodové strádání. Rytíři vyhráli v úvodních pěti kolech pouze jednou, a to až po samostatných nájezdech na ledě Vítkovic, kde dvakrát dotahovali jednogólovou ztrátu. Poté ale musela parta okolo kapitána Tomáše Plekance skousnout domácí debakl 1:7 se Spartou a těsnou porážku 2:3 v Liberci. Se sedmi nastřílenými zásahy má Kladno spolu s Plzní vizitku nejméně produktivního útoku celé soutěže (Indiáni mají ovšem neodehraný zápas k dobru).

Kometa čekala na první letošní body až do středy. Po sérii čtyř porážek v řadě si doma vyšlápla rozdílem třídy na České Budějovice, které porazila 4:0. Hokejistům z moravské metropole vyšla zejména prostřední třetina, v níž rozhodli o triumfu třemi slepenými góly v rozmezí necelých osmi minut. Jinak je to ale letos směrem dopředu trápení, o čemž svědčí celkový počet devíti vstřelených branek.

💰 Na co vsadit:

V utkání dvou týmů ze suterénu tabulky nelze čekat extra pohledný hokej a ostatně ani gólové hody. Z posledních pěti vzájemných střetnutí padly hned ve čtyřech z nich maximálně čtyři branky. Výsledková tabule by se neměla trhnout ani tentokrát.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!