Čas
Kurzy
1.01
1000

Kolumbie - Uruguay: vítěz Kolumbie

11.07.2024 02:00,
pic

Druhé semifinále Copa América svedlo proti sobě týmy s nejlepší formou na šampionátu a zároveň týmy, které jsou ofenzivně laděné.

Kolumbijci rozstříleli ve čtvrtfinále Panamu 5:0 a navýšili svoje turnajové skóre na 11:2. Na pěti gólech se asistencí podílel kapitán James Rodríguez, čímž vyrovnal rekord Lionela Messiho v počtu brankových nahrávek na jednom turnaji. Los Cafeteros protáhli na Copě sérii bez porážky už na 27 zápasů, naposledy prohráli v únoru 2022. V semifinále pak budou kompletní, po jednozápasovém trestu se vrací defenzivní štít Jefferson Lerma.

Citelně oslabená bude naopak Uruguay, které se po čtvrtfinálové řeži s Brazílií rozpadla obrana. Už v první půlce se zranil stoper Barcelony Araujo, kvůli červené kartě nedohrál utkání pravý bek Nahitan Nandez. I proto byli La Celeste rádi, že se po bezbrankové remíze neprodlužovalo a hned přišel na řadu penaltový rozstřel, který vyhráli 4:2.

💰 Na co vsadit:

Uruguay inkasovala na turnaji pouze jednou v závěru úvodní partie s Panamou (3:1), bez dvou defenzivních pilířů to ale bude mít proti rozjeté Kolumbii složité. Na tiket dejte jedničku.

👇 Doporučení:

5/10

Nenalezeny žádné položky!