Čas
Kurzy
1.01
1000

Kvitova P. - Wang Xiyu: 2

01.10.2023 15:00,
pic

V Pekingu je na programu závěrečná ženská tisícovka sezony. Petra Kvitová (14. místo na žebříčku) vyfasovala hned pro úvodní kolo nepříjemný los v podobě domácí Číňanky Si-jü Wang (58.), jež chytla v posledních týdnech výbornou formu.

Kvitová ovládla v první polovině sezony podniky v Miami a Berlíně, v té druhé už to ale taková sláva není. Po přechodu na tvrdý povrch ještě na žádném z turnajů nevyhrála více než jedno utkání. V Montréalu prohrála v osmifinále se Švýcarkou Bencicovou, v Cincinnati ve druhém kole s osmnáctiletou krajankou Noskovou, na US Open rovněž ve druhém kole s vracející se Dánkou Wozniackou a v Ning-pu minulý týden ve čtvrtfinále s ruskou teenagerkou Šnajderovou. S tou si zahrála poté, co jí do osmifinále nenastoupila Kazaška Putincevová.

Si-jü Wang umí být zejména na rychlých površích hodně nepříjemnou hráčkou. V září už si zahrála dvě finále. Nejprve bojovala neúspěšně o trofej na stotisícovém podniku ITF v Tokiu, před týdnem už se ale mohla radovat, a to na domácí půdě v Kantonu. Na cestě za svým premiérovým titulem z okruhu WTA ztratila dvaadvacetiletá Číňanka jediný set, a zvládla porazit třeba Polku Linetteovou, Belgičanku Minnenovou či již jmenovanou Rusku Šnajderovou.

💰 Na co vsadit:

Kvitová má za sebou první turnaj po téměř měsíční pauze a nutno říci, že v Ning-pu herně nikterak neoslnila. Nyní ji čeká rozjetá Wang, jež bude mít v zádech i domácí publikum. Určitým měřítkem může být i nedávný souboj se stoupající kometou Šnajderovou. Zatímco Kvitová s Ruskou ve třech setech prohrála, Wang ji ve dvou sadách porazila. Za současného rozložení kurzů doporučujeme v menším vkladu zkusit sázku na Číňanku.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!