Lehecka J. - Norrie C.: více než 21,5 gemu
Analýzy
25.5.2025
- French Open - Ž celkové umístění: vítěz Iga Swiatek
- French Open - M celkové umístění: vítěz Carlos Alcaraz
- Hr.Králové - Bohemians: +2.5 gólu v zápasu
- Dukla Praha - Č.Budějovice: handicap v zápasu/Dukla -1.5
- Ml.Boleslav - Slovácko: +2.5 gólu v zápasu
- Teplice - Pardubice: výhra domácí - 1
- Tottenham - Brighton: 2
- Wolverhampton - Brentford: 2
- Nottingham - Chelsea: 2
- Man. United - Aston Villa: 2
- Ipswich - West Ham: +3,5g
- Bournemouth - Leicester: 1. poločas: 1
Jiří Lehečka vstoupí do antukové tisícovky v Madridu zápasem druhého kola. Narazí v něm na nepříjemného protivníka v podobě Camerona Norrieho.
Lehečka figuruje ve španělské metropoli coby světová sedmadvacítka mezi nasazenými, a tak měl v prvním kole volný los. Na akci obhajuje loňské semifinále, a tudíž i velkou porci bodů. Naposledy se představil na turnaji stejné kategorie v Monte Carlu. V daňovém ráji ukončil šnůru čtyř porážek v řadě, po výhře nad Američanem Kordou ale nestačil ve druhém kole na Itala Musettiho.
Norrie je bývalým osmým hráčem žebříčku, momentálně v něm ale figuruje až na konci první stovky na 91. místě. Letos zaznamenal levoruký Brit dvě turnajová čtvrtfinále. V Madridu ukončil sérii tří po sobě jdoucích nezdarů v hlavních soutěžích, když otočil ve třech setech střetnutí s domácím Landalucem (6:7, 7:5, 6:4).
Lehečka prožívá v globálu lepší sezonu. Vstoupil do ní titulem v Brisbane a následně si zahrál osmifinále na Australian Open. V únoru pak zaznamenal semifinále v Dauhá. Od té doby se mladoboleslavský rodák potýká s poklesem formy. S hůře postaveným Norriem už letos navíc prohrál v Indian Wells, a to po setech 6:3, 4:6 a 5:7. Utkání tak může být podstatně vyrovnanější, než jak naznačují vypsané kurzy.
💰 Na co vsadit:
Norrie zakládá svou hru na kvalitním podání. V jeho utkáních jsou pravidelně k vidění tiebreaky. S Lehečkou se utkal čtyřikrát a pokaždé se rozhodovalo až v závěrečném setu – třikrát ve třetím, jednou v pátém. Procházka růžovou zahradou to pro oba zřejmě nebude ani v Madridu. Čekat lze znovu pořádnou nálož odehraných gemů.
👇 Doporučení:
8/10