Lichtenštejnsko - Portugalsko: Portugalsko více než 4.5 gólu v zápasu

16.11.2023 20:45,
pic

Portugalsko má už dávno zajištěný postup na Euro, do Vaduzu si přiletělo vylepšit svoje parádní skóre.

Ronaldo a spol. vyhráli všech osm zápasů ve skupině J, lehčí potíže mělo jen v duelech se Slovenskem (1:0, 3:2) a na Islandu (1:0), které přivítá v závěrečném nedělním duelu v Lisabonu. V ostatních utkáních byli Selecaso das Quinas dominantní a soupeře nešetřili - Bosně a Hercegovině dali osm branek, Lucembursku patnáct a Lichtenštejnsku 4:0.

Byl to přitom zápas, které mělo Portugalsko v březnu vyhrát vyšším rozdílem, vždyť soupeře přestřílelo poměrem 35:2! Teď mu může nasypat ještě více gólů, Roberto Martinez nominoval víceméně to nejlepší, co má k dispozici a jak ukázaly předchozí zápasy, ani s jistým postupem nešetří Ronalda, který je s devíti góly druhým nejlepším střelcem kvalifikace.

Lichtenštejnsku chybí kapitán Nicolas Hasler, ale i kdyby hrál, bylo by to pro výsledek zápasu jedno. Alpské knížectví je odpadlíkem skupiny bez bodu a se skóre 1:25.

💰 Na co vsadit:

Portugalsko a najmě Ronaldo mají pořád chuť dávat góly, minimálně pět jich nastřílejí.

👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!