Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, vklad prostřednictvím Unicredit bude mimo provoz od 26.9.20 22:00 do 27.9.20 10:00 z důvodu plánované odstávky služby na straně banky. Pro dotaci můžete využít jinou banku nebo platební kartu.
Zavřít
Vážení klienti, online vklady prostřednictvím Mbank budou dne 27.09.2020 v čase 02:00- 09: 00 nedostupné. Ostatní platební metody jsou plně dostupné.
Zavřít
Vážení klienti, dne 27.09.2020 od 01:30 do 10:00 hod. je na straně Komerční banky omezeno dálkové ověření identity. V případě, že se chystáte dokončit registraci touto cestou, vyčkejte na ukončení omezení, Děkujeme za pochopení.

Manchester United – LASK Linz: vstřelí branku Greenwood – ANO

4.8.2020,
pic

Tak trochu zbytečná dohrávka čeká fotbalisty Manchesteru v Evropské lize proti rakouskému soupeři. V prvním duelu totiž zvítězili Angličané v Linzi (5:0), do odvety je tak prakticky hotovo. Kouč Manchesteru bude šetřit ve druhém vzájemném klání některé opory, šanci naopak můžou dostat mladší hráči. Jedním z nich, kdo v probíhajícím ročníku hodně vyrostl, je osmnáctiletý Mason Greenwood, který nastřílel během sezóny v Premier League 10 branek! Další góly přidal v Evropské lize, jednou se trefil i do sítě Linze, přestože na hřišti strávil jen pět minut plus nastavení. Tentokrát je optimální čas, aby nastoupil od začátku, nabral zkušenosti s odlišným herním projevem. Hrát může nastupující hvězda United bez tlaku, o nic prakticky nejde. Greenwood je ale díky mládí hladový hráč, který dává góly rád, a tentokrát může být i trochu sobečtější v koncovce na úkor spoluhráčů. Manchester se proti LASKu prosadí na Old Trafford více než jednou, autorem alespoň jedné branky pak bude opět rychlík Greenwood.

Nenalezeny žádné položky!


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky