Čas
Kurzy
1.01
1000

Man.City - CZ Beograd: multiskóre 4:0, 5:0, 6:0

19.09.2023 21:00,
pic

Manchester City zlomil prokletí Ligy mistrů a teď se pokusí vítězství obhájit. Ve skupině s Červenou Hvězdou Bělehrad, Lipskem a Bernem je jasným favoritem a snad jen Lipsko v domácím zápase by mu mohlo sebrat nějaký bod.

Citizens nezačali sezonu optimálně, když prohráli v domácím Superpoháru s Arsenalem v penaltovém rozstřelu, to je ale zatím jediný jejich nezdar. Následně získali Evropský superpohár a v Premier League vyhráli všech pět utkání. Norský superman Erling Haaland dal už 7 branek a při chuti bude nepochybně také v Lize mistrů, v jejímž loňském ročníku byl s 12 zásahy nejlepším střelcem. Zvláště když od semifinále neskóroval, což jeho kritici rádi připomínali. Každopádně ve dvojici s Juliánem Álvarezem, který nastupuje pod hrotem, jim to spolu náramně sedí. Dlouhodobě zraněný De Bruyne týmu evidentně nechybí.

Červená Hvězda nemá v Manchesteru co ztratit. Ve skupině se bude soustředit hlavně na domácí zápasy proti Bernu a Lipsku, se kterými může v Bělehradu reálně bodovat. Když se naposledy ukázala ve skupinové fázi Ligy mistrů v ročníku 2019/20, se ziskem tří bodů a skóre 3:20 uzavírala tabulku. Na utkání s Citizens se těší také exslavista Peter Olayinka, na hrotu hostujícího útoku se ale bude těžko prosazovat.

💰 Na co vsadit:

Hosté nezvládli víkendovou generálku na hřišti Čukarički, kde prohráli 1:2. Pod umělými světly na Etihad Stadium to bude z jejich pohledu ještě horší. Z posledního výjezdu do Anglie se vraceli v roce 2019 ze hřiště Tottenhamu s debaklem 0:5, doma pak kohoutům podlehli 0:4. Podobný výsledek se dá čekat i dnes. Hledejte také kombinaci vítězství City se střelci Haalandem a Álvarezem.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!