1.01
1000

Ml. Boleslav – Jablonec: zápas bez remízy – 1

18.9.2020,

Mladá Boleslav je po třech kolech bez bodu poslední a na svém hřišti přivítá sedmibodový Jablonec, což nevypadá na první pohled vůbec dobře. Nicméně Středočeši jdou přeci jen lehce nahoru, v posledním kole proti Plzni odehráli solidní partii i přes výslednou porážku (1:2). V týdnu Mladá Boleslav postoupila v poháru přes Houstoň, a konečně se trefil Václav Drchal. Mladý útočník je hodně dravý a hladový, ale v předešlých duelech se nemohl trefit, a právě vstřelená branka by mohla jeho gólový potenciál odšpuntovat. Jablonec sice inkasoval ve FORTUNA:LIZE jedinou branku, ale že není s jeho obranou všechno v pořádku ukázal na plné čáře duel v Dunajské Stredě, kde svěřenci kouče Rady inkasovali hned pětkrát a vypadli z pohárové Evropy tak jako vloni. Fotbalisté Jablonce tak musí kousat zklamání v podobě vyřazení, k tomu je potřeba přičíst cestování a 120 minut v nohách z čtvrtečního duelu. Jablonec nemá nějak extra široký kádr a zejména Hübschman s Podaným doslova tahali nohy. Zdravotně v pořádku je naopak už Doležal, který by mohl zvládnout minimálně poločas. Poslední čtyři vzájemné duely byly poměrně vyrovnané (2-0-2), třikrát vyhrál jeden ze soupeřů o gól. Boleslav by mohla mít v pondělní dohrávce o něco více sil, na svém hřišti o gól zvítězí. Možná bude ještě lepší jedničku pojistit v zápase bez remízy, v případě smíru dostanete zpátky vklad. Duel vysílá Fortuna TV.