Čas
Kurzy
1.01
1000

Olomouc B - Dukla Praha: více než 2.5 gólu v zápasu

02.10.2023 17:30,
pic

Dukla se podruhé v krátké době vydává na Moravu na prvoligový trávník, tentokrát ale v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Pražané si ve středu v Uherském Hradišti zvedli sebevědomí, laxně bránící Slovácko potrestali čtyřmi góly a po vítězství 4:3 postoupili do osmifinále MOL Cupu. Prioritou dejvického klubu je ale ligová soutěž, ve které mu nahrála víkendová remíza vedoucího Vyškov. Dukla se může lídrovi v případě dnešní výhry přiblížit na rozdíl bodu, každopádně poslední výjezd na východ republiky nedopadl dobře (Opava 0:1). Na Andrově stadionu pak nevyhrála ani v loňské sezoně (2:2).

Béčko Sigmy nastoupí doma podruhé za sebou a bude chtít odčinit porážku 0:1 od Líšně. A také navázat na předchozí sérii výher totožným poměrem 2:1. Olomoučtí mladíci se tak vymanili ze sestupového pásma, ale zdaleka nejsou v klidu, pořád jsou nebezpečně blízko předposledního místa.

💰 Na co vsadit:

Oba celky potřebují vyhrát, i když každý z jiného důvodu. To bude svědčit ofenzivnímu fotbalu. V zápasech obou týmů padají průměrně tři góly, což je hranice, kterou by měly společně zdolat i teď. Ve dvou loňských vzájemných duelech se urodilo devět gólů

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!