Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Olomouc B - Kroměříž: vítěz Olomouc B

17.04.2024 17:00,
pic

Fortuna:Národní liga má ve středu vložené kolo a na Andrově stadionu se představí poslední tým soutěže, který se dlouho držel na nesestupových místech.

Kroměříž se rozhodla, že se k záchraně probrání, ukazuje se ale, že to není správná cesta. Tým začíná zápasy pasivně, čeká, co vymyslí soupeř a k větší aktivitě ho donutí až inkasovaný gól, což už bývá kolikrát pozdě. Nováčkovi se občas podaří vyrovnat (Opava 1:1, Líšeň 1:1), ale sbírat body po remízách je zkrátka málo. Další K.O. dostala Kroměříž v neděli před obědem na Žižkově, kde stáhla dvoubrankové manko, jenže potřetí inkasovala v poslední minutě nastavení a zápas týmů ze dna tabulky o šest bodů prohrála 2:3. Mužstvo bude muset změnit přístup, začít hrát ofenzivněji, čímž ale bude otevírat okénka vzadu.

Juniorka Olomouce je naopak na pátém místě v pohodě, bez obav z případného sestupu. Na jaře vykazuje výbornou bilanci 4-1-1, oproti podzimu se výrazně zlepšila doma, kde byla na podzim nejslabším týmem F:NL. V novém roce na svém stadionu vyhrála všechny tři zápasy a to bez inkasovaného bodu. Nejlepší hráči juniorky pak dostávají šanci v prvoligovém áčku, což je pro mladíky dobrá motivace.

💰 Na co vsadit:

Forma i výsledek prvního vzájemného zápasu (2:1) mluví celkem jasně pro béčko Olomouce.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!