Čas
Kurzy
1.01
1000

Olomouc - Liberec: Dvojitá šance – remíza

27.08.2023 15:00,
Autor: Esports
pic

Sigma hostí v neděli odpoledne na Andrově stadionu fotbalisty Liberce. Oba ambiciózní celky neprožívají vůbec špatný vstup do nového ročníku FORTUNA:LIGY. Hanáci sice v jeho úvodu prohráli na půdě mistrovské Sparty, pak ale zvítězili nad Karvinou, na horké půdě Slovácka a doma s Teplicemi. Druhou prohru v sezoně zapsali minulý víkend v Plzni, kde přitom vedli po pěkné trefě Juraje Chvátala, ale pak o slibný náskok přišli.

Severočeši doma na úvod přehráli Baník v poměru 3:1, pak remizovali na půdě Mladé Boleslavi, kde přitom ještě v 78. minutě vedli 2:0. Poté přišla první porážka v probíhajícím ročníku, když Slovan podlehl výběru Bohemians 1905. Ze Zlína si ovšem odvezl bod a před týdnem doma porazil Pardubice. Povede se mu na poslední dva zápasy navázat také na Hané?

💰 Na co vsadit:

Olomoucký celek byl v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY remízovým králem celé soutěže. Oba celky disponují solidními kádry, v našlapané tabulce je dělí jediný bod a oba poslední vzájemné zápasy v lize skončily remízou. Vyrovnané utkání lze očekávat i nyní, a tak je potřeba zkusit remízu, třeba i ve formě dvojité šance – v pěkném kurzu s velkou nadějí na úspěch.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!