Čas
Kurzy
1.01
1000

Ostrava – Bohemians 1905: 1

24.02.2024 15:00,
pic

Baník se v minulém kole konečně chytl, když vyhrál 3:1 na půdě Mladé Boleslavi. Gólově se prosadila zimní posila z Budějovic Adediran, kouč Hapal tak řeší po delší době příjemné starosti. Po karetním trestu se totiž vrací kanonýr Tanko, v přípravě se dařilo Klímovi, na ofenzivních postech tak vzniká přetlak. Každý hráč je ke všemu typologicky trochu odlišný, domácí tak mají hodně možností, jak změnit způsob hry. Bohemka je pro Baník navíc oblíbený soupeř, s klubem z Prahy prohrál domácí celek naposledy v roce 2017, od té doby následovalo 13 utkání bez porážky (10-3-0).

Hosté urvali ze dvou zápasů jeden bod, pokaždé pak tým inkasoval dvě branky. Mužstvo oslabil odchod gólmana Jedličky zpátky do Plzně, ještě horší jsou pak absence. Bohemka z různých důvodů postrádá hned deset hráčů, což je problém. Po trestu se sice vrací Hůlka, jenže čtyři žluté karty si musí odsedět Köstl, sestava Bohemians tak nebude ani v nadcházejícím kole silnější. Bohemka na cizích hřištích inkasovala už 17 branek, což dělá průměr 1,7 gólu na zápas, když se k tomu přičte už zmíněná nelichotivá bilance s Baníkem, nevypadá to s bodovým importem vůbec dobře.

💰 Na co vsadit:

Favoritem utkání je Baník, na domácí jde i drtivá většina sázek. Proti hostům hovoří především vzájemná bilance a rozsáhla marodka. Jednička.

👇 Doporučení:

8/10