Paolini J. - Kenin S.: Paolini J./-26,5 gemu

28.09.2025 08:10,
pic

Italka Jasmine Paoliniová měla trochu slabší travnatou část sezony, ale na všechno dala zapomenout na tisícovce v Cincinnati, kde prošla až do finále a svedla urputnou bitvu s Igou Šwiatekovou. Následně ovšem musela polknout hořkou porážku s Markétou Vondroušovou už ve třetím kole US Open. Vše se opět v dobré obrátilo na BJK Cupu v Číně, kde startovala minulý týden. Vyhrála všechny tři singly, jednoho debla a byla ústřední postavou druhého italského titulu v řadě. Posílena tímto triumfem vyrazila do Pekingu, kde ve svém prvním utkání přejela Anastasiji Sevastovovou 6:1, 6:3.

Ve třetím kole na ni čeká souboj s Američankou Sofií Keninovou, se kterou prohrála prozatím všechny tři vzájemné zápasy. V neprospěch Američanky ale hovoří fakt, že je v posledních měsících v hodně špatné formě. Od začátku července vyhrála Keninová jen čtyři zápasy a šest jich prohrála. V Pekingu zahájila vítězstvím nad Polinou Kuděrmetovovou.

💰 Na co vsadit:

Běhavá a věčně usměvavá Paoliniová poprvé v kariéře porazí bývalou grandslamovou šampionku Keninovou. Je možné, že se zápas protáhne na tři sety, ale i kdyby se tak stalo, hrát se bude v součtu maximálně 26 gemů. Sety budou rychlé, žádné tahanice k tiebreakům nečekejme.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!