Čas
Kurzy
1.01
1000

Paradeiser R. – Torres D.: 1

20.07.2024 18:00,
pic

Oktagon 59 slibuje skvělou podívanou, kterou ozdobí především bitvy slovenských es. Tou největší je v současnosti Rony Paradeiser, úřadující šampión lehké váhy. Tentokrát nebude ale obhajovat opasek, nýbrž se popasuje v rámci pyramidy Gamechangeru s Danielem Torresem.

Vzájemný duel slibuje špičkovou podívanou, rakouský bojovník je totiž ostřílený borec se skvělou bilanci (15-5). Torres má za sebou zápasy v prestižních organizacích jako jsou PFL nebo KSW, právě v Polsku pak změřil síly s absolutní špičkou typu Parnasse, Szymanski nebo Mankovski.

Tucanao je především postojář, který má dobré oko a je nesmírně rychlý, proti Paradeiserovi ale ztrácí více než deset centimetrů, což je vždy dílčí nevýhoda. Soupeř si jej může držet na distanc, Torres bude muset vzdálenost zkracovat, čímž se dostává do většího rizika ohrožení. Proti Lengálovi v minulém kole předvedl obrovskou kadenci úderů i kopů, nicméně soupeře nedokázal ukončit před limitem, což je dílčí mínus.

Rony Paradeiser bude v zápase naopak obrovský a bude mít silovou převahu, kterou by mohl přetavit jak na pletivu, tak případně na zemi. Také on si libuje v postoji, ale už tři soupeře dokázal utáhnout, a pokud se naskytne šance, nezaváhá.

Očekávat lze ale přestřelku plnou úderů a kopů, zejména v prvním kole to bude lítat. Torres na slovenského bijce vletí, nicméně rodák z Gbel je takticky vyzrálý bojovník, který se neustále zlepšuje. V posledním duelu s Korkmazem vyhrál na body a celkově je na vlně šesti výher v řadě, což jeho progres jen potvrzuje. Paradeiser má silnou hlavu, což souvisí i sebevědomím, které nabral za poslední dva roky. Do zápasu jde tak jako kurzový favorit oprávněně.

💰 Na co vsadit:

Rony Paradeiser bude v zápase vyšší i těžší, aktuálně se veze na vlně výher a v zádech bude mít celý bratislavský stadión, což je obrovská motivace navíc. S takovými kartami by byla jeho prohra překvapením, i když je jasné, že v MMA může rozhodnout jediný úder.

👇 Doporučení:

7/10

Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.64 2.15 +24 20.07. 21:30