Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Pardubice – Třinec: 1

17.04.2024 18:00,
pic

V prvním finálovém duelu se naplno projevilo, jak těžké je po dlouhé pauze naskočit na zápasového tempa, Pardubice tak na úvod série podlehly Třinci 1:2.

Dnes by to měl být ale už jiný zápas, vítěz základní části se „rozjezdil“ ve spoustě aspektů pak není mužstvu co vytknout. Třeba v blokování střelec svěřenci kouče Zadiny svého soupeře jasně předčily, přitom právě obětavost patří v play-off mezi hlavní zbraně Třince. Pardubice si každopádně musí dát pozor na disciplinovanost, v závěru včerejšího utkání neunesli tlak a nepříznivý stav a sami se připravily sérii vyloučení o možná závěrečný nápor. Domácí si tentokrát pohlídají lépe začátek utkání a před vyprodanou halou nastoupí na přeci jen unavenějšího soupeře. Domácí byli v prvním duelu střelecky aktivnější, a také ve středu lze očekávat, že bude Kacetl ve větší permanenci.

Třinec je po včerejšku naopak maximálně spokojený, jednu výhru z Pardubic má splněnou, všechno ostatní by bylo hodně navíc. Hosté se tak dnes pokusí Pardubicím brnkat na nervy, hrát dobře z defenzivy, bránit modrou. K tomu se hodí i další typické zbraně, kouskovat hru, tvrdě atakovat největší hvězdy soupeře, kterým podobný styl hokeje nevoní. Třinec je každopádně hodně pomlácený, do včerejšího finále nenastoupil ani Růžička, což už je co říct. Oceláři v žádném z posledních duelů nemohli dát ani na chvíli nohu z plynu a šílené tempo posledních duelů je dožene.

💰 Na co vsadit:

Domácí prostředí, a zápasová zkušenost ze včerejška po dlouhé době domácím pomůže ke zlepšenému výkonu. Hosté hrají nad hranicí svých možností a je jen otázka, kdy jim dojde šťáva. Na tiket patří jednička, Jako střelec se opět prosadí Sedlák, který umí velké zápasy. Zápas má k dispozici BetBuilder.

👇 Doporučení:

7/10