Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 23.6.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Pardubice - Slovácko: Dvojitá šance – Pardubice

26.08.2023 15:00,
Autor: Esports
pic

Pardubičtí po nepovedeném podzimu předvedli v jarní části uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY parádní stíhací jízdu, vyhnuli se ošidné baráži a zachránili se mezi elitou. Vstup do nové sezony si určitě představovali lépe, ze dvou úvodních domácích utkání vytěžili jen bod. Následovala vysoká porážka 2:5 na půdě Sparty, ale pak východočeské mužstvo zapsalo důležité vítězství nad karvinským nováčkem.

Bez šance není tým trenéra Kováče ani proti Slovácku, které sice porazilo České Budějovice a Bohemians 1905. Zároveň ale podlehlo Sigmě, remizovalo na půdě Baníku a naposledy doma zachraňovalo alespoň remízu s Mladou Boleslaví v nastavení díky kurióznímu zásahu Jana Kalabišky. Jednoduché to nebude mít tým z Uherského Hradiště ani tuto sobotu.

💰 Na co vsadit:

Pardubice budou sbírat body hlavně doma a ofenzivně ladění soupeři typu Slovácka, kteří na východě Čech nebudou hrát zanďoura, budou aktivní hře týmu pod vedením ambiciózního kouče Radoslava Kováče sedět. Pardubičtí navíc doma v lize s celkem z Uherského hradiště ani jednou neprohráli. Zahrát si výhru domácích ve dvojité šanci – v první půli či v utkání – je vskutku lákavá nabídka ve velmi pěkném kurzu.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!