Čas
Kurzy
1.01
1000

Pavel Pomalu Snejksi Měsíček – Martin Kocián: 1

22.06.2024 19:50,
pic

Novou tváři v organizaci Clash of The Stars je kdysi idol dívčích srdcí Martin Kocián.

Patrně nejvýraznější tvář boybendu Lunetic z devadesátých let má za sebou krušné období, když si prošel dlouhou drogovou závislostí, se kterou se pojí i řada dluhů. To byl koneckonců hlavní motiv, proč do nadcházejícího duelu se Snejskem šel, aby mohl zalepit některé díry, plus částečně se jedná o další pokus abstinovat.

Martin Kocián na tom není úplně špatně pohybově, jak ukázal na tiskovce stále má rychlé nohy. Tím ale jeho bojové dovednosti patrně končí, bujarý život na něm zanechal stopy, obecně vypadal hodně vyžile, přestože na fotkách je vidět, že minimálně na rukách má solidní muskulaturu. Také půjde o jeho premiéru v kleci, což před vyprodanou ostravskou halou může Kociána negativně ovlivnit, byť z koncertů má řadu zkušeností, nicméně tehdy šlo výhradně o jeho (kapely) fanoušky.

Naopak Snejks bude mít publikum na své straně a zvýšenou pozornost si náležitě užívá. Jako ve svých předešlých duelech v COTS nebude na nic zbytečně čekat a do svého soupeře vletí jako obvykle. Snejks vyniká agresivitou i odolností, kterou ukázal už v předešlých duelech se Sajmonosem a Tadeášem Růžičkou. Díky Clashi začal pravidelně chodit do gymu, oproti prvnímu duelu v organizaci má tak výrazně lepší fyzičku, přestože postava atleta to stále není.

💰 Na co vsadit:

Zkušenosti s ostrými zápasy, přirozená agresivita a vůle, stejně tak síla hovoří pro mladšího z obou borců Snejkse. Kocián nevypadal několik týdnů před zápasem v ideální formě, na tiket tak patří jednička.

👇 Doporučení:

6/10

Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Pavel "Pomalu Snejksi" Měsíček - Martin Kocián 4125 Clash of the Stars 8
2.47 1.48 +3 22.06. 19:50