Čas
Kurzy
1.01
1000

Plzeň – Pardubice: Plzeň vyhraje s čistým kontem – ANO

24.09.2023 15:00,
pic

Plzeň očekává s napětím derby pražských S a pevně věří, že stáhne bodové manko na jednoho, v optimálním případě remízy, na oba soupeře v boji o titul.

Nejprve si ale Západočeši musí splnit svoji povinnost, a tou je domácí zápas s Pardubicemi. Družina kouče Koubka má v nohách čtvrteční zápas Konferenční ligy s Ballkani (1:0), ale to je prakticky jediný handicap, který mužstvo má. Viktoria si totiž vede v posledních týdnech na výbornou, hodně často pak předvádí skvělý fotbal. Aktuální šňůra vyhraných soutěžních duelů (liga + poháry) v řadě vystoupala na číslici 11, tým se sehrál a nabral sebevědomí. Nejlepším střelcem mužstva je poněkud překvapivě Pavel Šulc, který se trefil už pětkrát (v pěti zápasech), ale dává to logiku, protože obrany soupeře mají plné ruce práce s urostlým tandemem Chorý – Durosinmi, hráči z druhé vlny pak mají více prostoru. Ofenzivní síla v koncovce je dobře viditelná i na číslech, Plzeň nastřílela svým soupeřům už 20 branek.

Pardubice se krčí ve spodní třetině tabulky a na vině je mizerná produktivita. Se střílením branek měla družina kouče Kováče problémy už vloni a letos se zatím nic nezměnilo. Pět vstřelených branek v osmi zápasech znamená nejhorší počin v rámci FORTUNA:LIGY. Trenér Kováč tak musí začít více riskovat a dát větší prostor příchozím posilám (Daněk, Mukwelle), nicméně proti urostlé trojici Hejda – Dweh – Hranáč to nebude vůbec jednoduché. Plzeň má navíc skvělého gólmana, a tak hosté mohou opět vyjít střelecky naprázdno. V dosavadním průběhu F:L vyslali na branky soupeřů jen 24 střel, což dělá v průměru 3 na zápas.

💰 Na co vsadit:

Plzeň je jasným favoritem a v utkání zvítězí, kurz s nulou vzadu má pak hodnotu, kterou je potřeba vyzkoušet. Za domácí se trefí Chorý nebo Durosinmi.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!