Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 21.7.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Portugalsko – Česko: 1. poločas – 0

18.06.2024 21:00,
pic

Český tým vstoupí do turnaje proti jednomu z největších favoritů celého šampionátu. Portugalsko ovládlo mistrovství Evropy v roce 2016, v kádru jsou stále Cristiano Ronaldo a Pepé.

Celek z Pyrenejského poloostrova je podle kurzů čtvrtým největším favoritem na celkové prvenství, stejně tomu je i podle vkladů.

Družina kolem Cristiana Ronalda prošla kvalifikací jako nůž máslem, když neztratila jediný bod, skóre 36:2 budí respekt. Před šampionátem si svěřenci Roberta Martinéze vybrali slabší chvilku, když prohráli s Chorvatskem (1:2), v generálce proti Irsku už byli přesvědčiví (3:0). Z posledního utkání před ME lze vytušit základní sestavu, otazníky ještě visí nad Leaem, který zrovna nepřesvědčil, na jeho post se tlačí Diego Jota. Celkově dojde ale maximálně ke 2-3 změnám oproti duelu s Irskem. Mužstvo je každopádně velice silné směrem dopředu, dozadu je naopak tým schopen vyrobit chybu, zejména když soupeř presuje.

Český tým drží pod koučem Haškem stoprocentní bilanci, ze čtyř utkání čtyřikrát zvítězil. Výsledky (2:1, 2:1, 7:1, 2:1) jsou ale lepší než předvedená hra, mužstvo každopádně střílí branky, a to je důležité. Po delší době Češi kopali na mezinárodní scéně 3 penalty, což souvisí s větší odvahou chodit do vápna soupeře, tam už je znát rukopis nového kouče.

Naopak mužstvu se úplně nedaří udržet vzadu nulu, každá chyba proti Portugalcům bude bolet dvakrát tolik. Při absenci Sadílka má tým trochu problém, ve středu pole zůstává jediný hráč (Červ), který je schopný odvést černou práci, přitom vyřadit ze hry Bruna Fernadese je klíčem k dobrému výsledku.

Češi prohráli v roce 2022 v rámci Ligy národů s Portugalskem 0:2 a 0:4, tentokrát by mohli v Lipsku potrápit favorita ale o něco víc.

💰 Na co vsadit:

Český tým šel pod Haškem nahoru, proti Portugalcům by mohl dobrým běžeckým výkonem a standardkami soupeře trápit. Remíza o půli nemusí být špatná volba.

👇 Doporučení:

5/10

Nenalezeny žádné položky!