Čas
Kurzy
1.01
1000

Portugalsko - Irsko: Portugalsko vyhraje s čistým kontem - ANO

11.06.2024 20:45,
pic

První soupeř české reprezentace na Euru zakončí krátkou a intenzivní přípravu třetím zápasem v rozmezí osmi dnů a ke spokojenosti má daleko.

Portugalsko prošlo kvalifikací se stoprocentní bilancí, letošní příprava je ale jako na houpačce - Švédsko 5:2, Slovinsko 0:2, Finsko 4:2 a Chorvatsko 1:2. Dva inkasované góly ve čtyřech duelech po sobě odhalily mezery v defenzivě, která přitom v deseti kvalifikačních utkáních povolila jen dvakrát v zápase se Slovenskem. Čisté konto s Irskem tak bude jeden z cílů. Tím hlavním je samozřejmě vítězství, dalším pak zapojení Cristiana Ronalda, který v předchozích dvou zápasech dostal volno.

Pro Irsko duelem v Aveiru skončí první půlka sezony, na šampionát se nekvalifikovalo, jelikož ve skupině dokázalo porazit jen dvakrát slaboučký Gibraltar. Každopádně v novém roce se tým zvedá, s dočasným koučem Johnem O'Shea uhrál bezbrankovou remízu s Belgií, podlehl těsně Švýcarsku 0:1 a minulý týden porazil Maďarsko 2:1, to vše doma v Dublinu. I přes dva vstřelené góly provází Iry pořád problémy s produktivitou, v Portugalsku bude hostům chybět momentálně jejich nejlepší útočník Evan Ferguson.

💰 Na co vsadit:

Portugalsko se naladí na český tým povinnou výhrou, tentokrát už s nulou vzadu.

👇 Doporučení: 7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!