Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, vklad prostřednictvím Unicredit bude mimo provoz od 26.9.20 22:00 do 27.9.20 10:00 z důvodu plánované odstávky služby na straně banky. Pro dotaci můžete využít jinou banku nebo platební kartu.
Zavřít
Vážení klienti, online vklady prostřednictvím Mbank budou dne 27.09.2020 v čase 02:00- 09: 00 nedostupné. Ostatní platební metody jsou plně dostupné.
Zavřít
Vážení klienti, dne 27.09.2020 od 01:30 do 10:00 hod. je na straně Komerční banky omezeno dálkové ověření identity. V případě, že se chystáte dokončit registraci touto cestou, vyčkejte na ukončení omezení, Děkujeme za pochopení.

Š. Doněck – Wolfsburg: 1

3.8.2020,
pic

První vzájemný duel se odehrál ještě před koronavirovou krizí a skončil vítězstvím ukrajinského celku v poměru (2:1). Tentokrát to bude jiný zápas, po čtyřech měsících jsou oba celky v úplně jiném rozpoložení. Doněck každopádně bude mít výhodu svého domácího prostředí v Charkově (bez diváků), pro tým hovoří rovněž větší rozehranost, když ukrajinská liga pokračovala i v červenci. Wolfsburg má za sebou naopak měsíční pauzu, krátkou fyzickou přípravu a jeden přátelák s Lipskem (1:1). Mužstvo navíc trápí poměrně rozsáhlá marodka, Oliver Glasner každopádně nebude mít k dispozici nejsilnější možný kádr. Wolfsburg má oproti Doněcku rovněž méně pohárových zkušeností, Šachtar je naopak pravidelným účastníkem Evropské ligy nebo Ligy mistrů. Domácí celek i nadále spoléhá na silnou jihoamerickou enklávu ve svém kádru, mužstvo tak zdobí rychlý přechod do ofenzivy i dobrá efektivita v koncovce. Wolfsburg je po tlakem a musí se hnát dopředu (potřebuje vstřelit minimálně dvě branky), což bude Šachtaru vyhovovat. Domácí zvítězí i v odvetě.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky