Čas
Kurzy
1.01
1000

Saville D. - Siniakova K.: 2

01.10.2023 06:30,
pic

Kateřina Siniaková (90. místo na žebříčku) se v úvodním kole velkého turnaje WTA 1000 v čínském Pekingu utká s neoblíbenou soupeřkou Dariou Savilleovou (248.). Ačkoliv s protivnicí všechna tři dosavadní střetnutí prohrála (jednou vinou skreče), půjde tentokrát do zápasu jako mírná favoritka. A oprávněně.

Siniaková triumfovala na přelomu června a července na trávě v Bad Homburgu, jenže poté přišlo obrovské trápení v podobě série sedmi porážek v řadě. Tu utnula královéhradecká rodačka, jež se v žebříčku propadla až na konec deváté desítky, minulý týden v Ning-pu. Po výhře nad Američankou Mandlikovou zaznamenala i cenný skalp rumunské nasazené trojky Cirsteaové. Stopku jí vystavila až ve čtvrtfinále Argentinka Podoroská.

Savilleová, za svobodna Gavrilovová, je bývalou světovou dvacítkou. Aktuálně se devětadvacetiletá naturalizovaná Australanka nachází až v polovině třetí stovky žebříčku. Na betonu letos porazila pouze Američanku Ngounoueovu (426.) a Němku Friedsamovou (112.), s hráčkami elitní stovky ale střádá na tvrdých površích pravidelně porážky. Naposledy vypadla před týdnem v Ning-pu v prvním kole s Kazaškou Putincevovou, a to poměrně jednoznačně poměrem 4:6 a 1:6.

💰 Na co vsadit:

Siniaková půjde do utkání se zdravou motivací. Soupeřce má co vracet a kdy jindy ji porazit, než právě nyní, kdy se Savilleová herně trápí? To Češka minulý týden konečně zlomila sérii porážek a zaznamenala dvě cenná vítězství, od kterých se může pro zbytek sezony odpíchnout. V hezkém kurzu tipujeme výhru Siniakové.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!