Čas
Vše
  • Vše
  • Do 30 minut
  • Do 1 hodiny
  • Do 3 hodin
  • Do 6 hodin
  • Dnes
  • Zítra
Kurzy
Vše
  • Vše
  • Do 1.30
  • Do 1.50
  • Do 2.00
  • Do 5.00
  • Do 10.00
  • Do 25.00
1.01
1000

Scheffel M. – Martínek M.: 2

19.07.2025 21:00,
pic

KSW 108 v polském Olsztyne se bude otřásat v základech, do akce se totiž dostanou i těžkotonážníci s českým zástupcem Michalem Martínkem.

Blackbeard poměří síly s Brazilcem Scheffelem a oba mocně touží po vítězství. Z posledních čtyř duelů mají totiž hodně podobnou bilanci jedné výhry a tří porážek, což se bojovníkům dostává do hlavy. Martínek je každopádně mentálně odolný bijec, kterého navíc posílilo narození syna, který je pro něj obrovskou motivací. Bývalý hokejista se jako vždy připravoval především v Reinders MMA, nechyběly ale ani kempy v polském Ankosu.

Český bijec by měl být po delší době tím vyšším z obou borců, což může být dílčí výhodou. Martínek totiž umí výborně boxovat z ústupu, zápasy, ve kterých není pod velkým tlakem, umí dobře kontrolovat a soupeře nabodovat. Rodákovi z Prahy by měl vyhovovat i styl soupeře, který je podobně jako on především postojář.

Matheus Scheffel, ač Brazilec, během své kariéry ještě žádného soupeře „neutáhl“ a to má na svém kontě rovných 30 zápasů. Zkušený borec je každopádně zranitelný i v postoji, když osmkrát prohrál KO/TKO. V posledních duelech s Ferreirou, Stošičem i Wrzosekem šel k zemi vždy velice rychle (v prvním kole), jeho brada tak už není taková jako v době, kdy byl v PFL. Brazilec by měl být o něco těžší, což je ale také náročnější směrem ke kondici a okysličování svalstva.

💰 Na co vsadit:

Michal Martínek by na tom mohl být lépe kondičně i takticky, soupeř mu bude sedět stylově. Český bijec se tak vrátí na vítěznou vlnu.

👇 Doporučení autora:

6/10

1 2 3 4
/>