Sinner J. - Djokovic N.: více než 22,5 gemu
Analýzy
9.2.2026
- Atalanta - Cremonese: Atalanta vyhraje s čist. kontem
- Roma - Cagliari: 1. poločas: 0
- Villarreal - Espanyol: 1
10.2.2026
- Tottenham - Newcastle: Oba týmy dají gól
- Chelsea - Leeds: +3,5g
- Everton - Bournemouth: Oba týmy dají gól
- West Ham - Man. United: 2
11.2.2026
Prestižní mužská tisícovka v Šanghaji vyvrcholí finálovým utkáním mezi světovou jedničkou Jannikem Sinnerem a čtvrtým hráčem žebříčku Novakem Djokovičem. Očekávat lze tradičně fantastický tenis.
Sinner letos ovládl už šest turnajů. Naposledy triumfoval třiadvacetiletý Ital před měsícem na US Open, a po Australian Open tak ovládl i druhý sezonní grandslam hraný na tvrdém povrchu. Výbornou formou se prezentuje také na asijské tour. O titul si zahrál rovněž na předešlém podniku v Pekingu. V čínské metropoli podlehl po obrovské bitvě v rozhodujícím tiebreaku třetího setu Španělu Alcarazovi. Ten v Šanghaji podlehl ve čtvrtfinále Tomáši Macháčovi, toho následně porazil v semifinále právě Sinner.
Djokoviče asi není třeba příliš představovat. Majitel 24 grandslamových trofejí si v Šanghaji zahraje o titul popáté v kariéře. V semifinále zvládl už sedmatřicetiletý Srb i desátý vzájemný duel s Američanem Fritzem. Na turnaji zatím ztratil rodák z Bělehradu jediný set, a to ve čtvrtfinále s českým talentem Jakubem Menšíkem. Po sedmi titulech z loňského roku letos Djokovič na první trofej z okruhu ATP čeká. Vyhrál „pouze“ olympiádu v Paříži.
💰 Na co vsadit:
Na vzájemná utkání vede 4:3 Djokovič, v těch posledních už ale mívá výsledkově navrch mladší Sinner, jenž vyhrál tři z minulých čtyř zápasů. Pokaždé u toho nicméně ztratil set. Rovněž v Šanghaji se dá očekávat urputná bitva, která nabídne alespoň 23 gemů. Tento počet je splnitelný i ve dvou dějstvích.
👇 Doporučení:
6/10