Čas
Kurzy
1.01
1000

Škvor D. – Fleury W.: 2

20.04.2024 18:00,
pic

Organizace Oktagon míří o víkendu opět za ostrovním dobrodružstvím. Tentokrát se představí v anglickém Birminghamu a ani tady nebude patrně vyprodáno. Karta je přitom poskládána pro britské publikum, v zápasech dominují borci ze Spojeného království.

Naopak českých zástupců je na kartě jako šafránu, většina z nich navíc jede do Anglie jako „maso na vývoz“, to znamená, že nejsou favority. Platí to i v případě Daniela Škvora, který narazí na Willa Fleuryho. S podobně kvalitním borcem se v rámci MMA populární „Dee Dee“ ještě nestřetnul, soupeř by neměl bojovníkovi z pražského Reinders Gymu sedět ani stylově. Škvor je totiž především striker, což souvisí i s jeho kickboxerskou minulostí. V MMA zatím stihl 10 zápasů s bilancí 7-3, dvě ze tří zmíněných porážel pak bylo právě na submisi, kdy jej soupeř dokázal dostat na zem. Škvor si tak bude muset dávat velký pozor na strhy, ideálně pak soupeř natrefovat hned na začátku utkání.

Will Fleury je ale nesmírně zkušený bojovník, který má za sebou minulost v top organizacích. V minulosti působil v Bellatoru, poslední dva roky strávil v prestižní americké PFL. Irský bijec je komplexnější bojovník než Škvor, na zemi je rozhodně lepším zápasníkem. V postoji by pak neměl být výrazně horší, podobně jako český borec je vysoký a silově skvěle připravený. S podporou domácího publika v zádech, bude mít na své straně i rozhodčí, kteří to ve vrovnaných případech hodí spíš domácímu bojovníkovi. Fleury se na zápas připravoval v Americe v Las Vegas, což znamená skvělé sparingy i špičkové podmínky.

💰 Na co vsadit:

Papírovým favoritem je Fleury, který bude mít v zádech birminghamskou halu, IR se věnuje MMA už 15 let a je v tomto směru zkušenějším a komplexnějším bojovníkem než Škvor, což by mělo v součtu všeho rozhodnost.

👇 Doporučení:

8/10