1.01
1000

Slavia – Olomouc: 1. tým vyhraje s čistým kontem – ANO

12.1.2021,

Kouč Slavie, Jindřich Trpišovský, si představoval zimní přestávku rozhodně jinak, zaprvé byla krátká a nemohl tak do mužstva „narvat“ obvyklou fyzičku, kterou po svých svěřencích požaduje, zadruhé měla téměř třetina kádru covid 19, včetně vedení. Všechno zlé je ale pro něco dobré, onemocněním prošla ve Slavii už většina hráčů, a tak by tým neměly trápit další větší absence v průběhu soutěže. Úřadující mistr každopádně zůstává jasným adeptem na zisk titulu, favoritem je pak prakticky v každém utkání. Na podzim Slavia ani jednou neprohrála (11-2-0), skóre 36:4 podtrhuje suverenitu mužstva. Domácí každopádně ani v zimě nelenili a kádr ještě rozšířili o dvojici Bah – Kacharaba (další hráči se vrátili z hostování), naopak odešel málo využívaný Karafiát. Proti Sigmě v Edenu bude mít Slavia každopádně navrch, Olomouc sice odehrála hodně povedený podzim, v jeho druhé části ale tým začal body ztrácet po smírných výsledcích. Sigmu trápí obecně absence střelce, který by dával pravidelně góly, do Plzně navíc odešel Falta, který byl důležitý pro výstavbu hry. Na tiket patří jednička, Slavia vyhraje opět s čistým kontem, konec konců z posledních čtyř vzájemných duelů dokázala Sigma dát gól Pražanům jenom jednou. Utkání sledujte na Fortuna TV

Přečíst analýzu Slavia – Olomouc: 1. tým vyhraje s čistým kontem – ANO

Kouč Slavie, Jindřich Trpišovský, si představoval zimní přestávku rozhodně jinak, zaprvé byla krátká a nemohl tak do mužstva „narvat“ obvyklou fyzičku, kterou po svých svěřencích požaduje, zadruhé...