1.01
1000

Slavia – Teplice: padne branka minuta 61 - 75

28.11.2021 15:00,

Výhra Slavie v Edenu je prakticky tutovka, v duelu s Teplicemi půjde pouze o výši skóre, případně o to, který z hráčů se gólově prosadí. Pražané jsou doma totiž i nadále stoprocentní (7-0-0), skóre 21:3 si zaslouží respekt. Hosté táhnou sérii 7 porážek v řadě (včetně poháru), mužstvo je pod velkým tlakem. Kouč Jarošík nedokázal s týmem udělat vůbec nic, pár záblesků má občas každý tým v nejvyšší soutěži. Slavia po smolné koncovce poháru s Feyenoordem (2:2) prorotuje sestavu, ale už v minulosti se ukázalo, že i lavička sešívaných má velkou sílu. Ve čtvrtek od začátku nehráli Kuchta nebo Krmenčík, na Teplice by to mělo ale bohatě stačit. Proti Severočechům se úřadující mistr prosadí více než jednou, v posledních pěti zápasech dal Teplicím dohromady 17 gólů! Jednu z branek by mohli domácí vstřelit mezi 61 a 75. minutou hry, což je letos jejich nejsilnější pasáž, ve stejném úseku se družina kouče Trpišovského a spol. trefila už 12krát! Právě ve druhé půli začíná mít Slavia fyzicky navrch nad svými soupeři, kterým naopak po 60 minutě hry začínají docházet síly. Zápas sleduj na Fortuna TV.