Čas
Kurzy
1.01
1000

Sparta – Aris Limassol: zápas/počet branek Sparta/+1,5

21.09.2023 21:00,
pic

Sparta vstoupí do základní skupiny Evropské Ligy v dobrém rozpoložení, v rámci FORTUNA:LIGY je první, o víkendu doma rozdrtila Slovácko 5:0.

Český mistr se letos prezentuje atraktivním fotbalem, týmu se daří v koncovce. Zejména doma na Letné má mužstvo obrovskou ofenzivní sílu, což pocítila jak Kodaň, tak Dinamo Záhřeb. Mužstvo umí hrát kombinačně i přímočaře, dle soupeře umí vhodně měnit tempo hry. Dobrou formu mají především ofenzivní hráči, Kuchta, Haraslín a Birmančevič, na lavičce je připraven Olatunji, který umí hru pražského celku rozhýbat, respektive získat důraz do vápna. Obrana každopádně má stále své mezery, zejména pravý halfbek je slabinou, což poháry potvrdily. V lize si odbyla premiéru nová posila, Preciado, ale během několika minut bylo vidět, že směrem dozadu je to z jeho strany volnější. Domácí tak mohou klidně inkasovat, podobně jako v už zmíněných zápasech s Kodaní (3:4p) a Záhřebem (4:1).

Kyperský klub je podobně jako Sparta ofenzivně laděným celkem, což potvrdil jako proti BATE Borisov, tak Slovanu Bratislavu. V týmu je celá řada krajánků, kteří jsou kvalitní na míči a umí vystřelit ze střední i větší vzdálenosti, slabší složkou je naopak defenziva. Z posledních pěti soutěžních duelů udržela čisté konto pouze jednou, což by se mělo v Praze ukázat. Limassol v generálce na EL pouze remizoval s Paphosem (1:1), do zápasu tak půjde s o něco horší formou než Sparta. Mužstvo by nemělo být zároveň tak fyzicky dobře připravené jako domácí, zejména pressing bude činit Aris zásadní potíže.

💰 Na co vsadit:

Sparta vyhraje, v utkání by zároveň neměla být nouze o branky. Domácí celek se prosadí minimálně dvakrát, také hosté jsou schopni skórovat.

👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky