1.01
1000

Sparta – Jablonec: více branek v poločase - 2

19.09.2021 16:00,

Oba celky mají v nohách čtvrteční pohárový duel. Více sil vydala Sparta, která musela cestovat do Dánska, zápas (0:0) proti fyzicky „nabušenému“ soupeři bolel, na druhou stranu Letenští mají podstatně širší kádr než Severočeši. Jablonec naopak doma porazil CFR Cluj (1:0), ale v lize má letos hodně proměnlivou formu, venku dokonce ještě nezvítězil. Na Letné se družině kouče Petra Rady obecně příliš nedaří, 4 porážky v řadě jsou toho důkazem. Mužstvo se překvapivě trápí v koncovce, včetně Doležala, který vloni patřil k nejlepším střelcům FORTUNA:LIGY. Sparta je naopak hodně produktivní, když nastřílela už 18 branek, k dispozici jsou navíc nedávní marodi Čelůstka i Dočkal. Právě kreativita kapitána Spartě v posledních duelech (Bröndby, Č. Budějovice) trochu chyběla, proto Dočkal nebo Karabec v základu můžou hodně pomoci. Sparta si doma hodně věří, ale zatím se jí daří dávat branky hlavně ve druhém poločase, kdy nastřílela 13 ze svých 18 branek. V první půli se mohou oba celky po pohárech ještě rozehřívat, ve druhé už nebude o branky nouze. Zápas sledujte Fortuna TV.