Čas
Kurzy
1.01
1000

Sparta Praha - Olomouc: Sparta handicap -1,5

29.09.2023 18:30,
pic

Hokejová extraliga má v pátek na programu kompletní 6. kolo. Až jako poslední půjdou od 18:30 hodin do akce hráči Sparty a Olomouce. Duel bude mít jednoznačného favorita v podobě pražského celku.

Sparťané jsou v nejvyšší soutěži jediným týmem, který ještě v letošním ročníku nepoznal přemožitele. Svěřenci trenéra Grosse se tak se třinácti získanými body nacházejí na samotném čele tabulky, kde jsou o skóre před druhými Pardubicemi.

Obrovskou formu Sparta potvrdila ve dvou předešlých výjezdech na venkovní kluziště. Na Kladně vyhrála jednoznačně 7:1, na tradičně horkém ledě Plzně pak 3:2. Nyní se Pražané vrací zpět do domácího prostředí, kde jsou ještě o to silnější. V loňské sezoně ostatně získali před svými fanoušky za 26 utkání hned 60 bodů a byli v tomto směru jasně nejlepším domácím týmem celé extraligy.

Olomouc má od začátku ročníku na kontě pouhá dvě vítězství, což v průběžné tabulce stačí na deváté místo. Z posledních dvou kol vyšli Hanáci zcela bez bodu, když nejprve prohráli 1:3 v Pardubicích a poté doma těsně padli 3:4 s Třincem.

💰 Na co vsadit:

Parta okolo pětigólového kanonýra Michala Řepíka, aktuálně nejproduktivnějšího hráče celé soutěže, v pátek opět prodlouží svou vítěznou sérii. Sparta je v domácím prostředí nesmírně silná a tápající Olomouc by pro ni neměla být větší překážkou. Drama se konat nebude, Pražané zvítězí minimálně o dva góly.

👇 Doporučení: 

8/10

Nenalezeny žádné položky!