Čas
Kurzy
1.01
1000

Star Dance – vítězná celebrita: Filip Blažek

05.10.2024 20:00,
pic

Letošní ročník Star Dance zná už všechny soutěžící, nejen známe osobnosti z řade herců, zpěváků nebo sportovců ale i tanečníky, kteří se nemalou měrou podílí na úspěchu či neúspěchu daného páru.

Nejen jejich taneční um totiž postupem času vstupuje do hry, ale také sympatie nebo antipatie. Není náhodou že dva z posledních tří ročníků ovládl Dominik Vodička, který by mohl soutěžit v kategorii Mrs. Sympatie. Naopak Martin Prágr má po účasti v reality show Survivor nálepku „částečného zlouna“, což může částečně ovlivnit i šance jejich poloviček, Martiny Ptáčkové a Marty Dancingerové.

Posledně jmenovaná sice platí mezi největší favoritky díky roli v oblíbeném seriálu Kukačky, ale právě spojení s Martinem Prágrem ji může částečně uškodit. Blonďatý tanečník sice získal nové sledující, ale také řadu odpůrců, díky své hře na ostrově. Marta Dancingerová, bude mít každopádně cit pro tanec (i když preferuje spíš freestyle), díky své veselé povaze získá i hodně hlasů od hlasujících a měla by zaútočit na postup do top trojky.

Ve stejném kurzu 4:1 se hraje rovněž herec Oscar Hes, o kterém jdou zvěsti, že je na tom po taneční stránce skvěle, v kooperaci s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou tak lze očekávat stabilně dobré výkony a vysoké známky, které dvojici povedou až do pozdních kol.

Největším favoritem na celkové vítězství byl původně Filip Blažek, pohádkový princ a drsný kriminalista. Po červnové kauze „kozy“, do které se nachomýtla ale jeho manželka se kurz začal měnit a může jej i výhledově stát přízeň fanoušků a hlavně fanynek, které posílají esemesky. Do startu soutěže je ale poměrně daleko a na kauzu je ještě dostatek času zapomenout.

O tanečním umu Lucky Vondráčkové není pochyb, zpěvačka a herečka už v minulosti ukázala, že je pohybově nadaná, nicméně aktuálně se nachází trochu za zenitem své dřívější slávy. Její tanečník Lukáš Bartuněk pak patří mezi méně známá jména, a ne tolik výrazná, z jeho strany tak nelze nějaký výrazný přísun hlasů očekávat.

Velké sympatie se naopak s velkou jistotou uzme Jiří Ježek. Bývalý vynikající paralympik v cyklistice jde do taneční soutěže s protézou pravé nohy, což je obrovský handicap i výzva zároveň. Ježek je každopádně nesmírně pozitivně naladěný člověk, který má na tváři stále úsměv, čímž si získá spoustu srdcí. Společně s Lenkou Norou Návorkovou pak budou párem, který bude mít obrovské sympatie.

Zdravotní problémy s nohou trápily od února také Patrika Hartla, svérázného spisovatele a režiséra. Po zranění kolena nelze očekávat od něj žádný světoborný výkon, v třinácté řadě STAR Dance by měl figurovat hlavně jako zábavný prvek, což by jej mohlo udržet alespoň chvilku v soutěži. Jak se říká každá řada musí mít svého Pavláska.

Ondřej Ruml jako hudebník, nebude mít problém s tancem, jeho vysoká postava bude zejména u klasických tanců vypadat esteticky až vznešeně. Jeho popularita je ale s otazníkem, přeci jen do známosti za celou řadou účinkujících zaostává.

Velkým „světoběžníkem“ v rámci českých reality show a soutěží je pak Chili Ta Thuy, která má už za sebou tituly jako Master Chef nebo Survivor. Temperamentní Chili bude tančit s Jakubem Mazůchem, který v poslední řadě předvedl celou řadu skvělých choreografií, což může být výhoda zmíněného páru, zároveň má tanečník potenciál přinášet hlasy větší než ostatní.

To platí ještě v mnohem větší míře u Dominika Vodičky, který je jednoznačně miláčkem dámského publika, poroto také dostal méně známou kickboxerku Martinu Ptáčkovou. Jejího taneční vlohy jsou trochu neznámou, díky poměrně tvrdému sportu může chybět více ladnosti a jemnosti.

Pozice nejstaršího účastníka Star Dance tentokrát padne na Janu Paulovou, nesmírně populární herečka je vždy dobře naložená ale její šance na celkové prvenství jsou minimální, naopak po zkušenostech z předešlých dílů taneční soutěže by se měla poroučet mezi prvními.

💰 Na co vsadit:

Filip Blažek je patrně největší a nejpopulárnější jméno ze všech soutěžících ve třinácté řadě Star Dance, po boku navíc bude mít skvělou tanečnici Adrianou Maškovou (vyhrála už s Janem Cinou), která je i zdatná choreografka. Zmíněný pár by se mohl prosadit až do top tři, šance na celkovou výhru tak nejsou vůbec malé.

👇 Doporučení:

5/10

Vítěz Sázka na celkového vítěze Vítěz datum
6.00 05.10. 20:00