Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Švýcarsko - V.Británie: C. Thürkauf +0,5 KB

15.05.2024 20:20,
pic

Švýcarsko bude během středečního programu světového šampionátu v ledním hokeji usilovat o prodloužení své neporazitelnosti. A svěřenci trenéra Patricka Fischera k tomu budou mít ideálního protivníka v podobě Velké Británie.

Pátý tým z posledních dvou mistrovství světa má za sebou výhry 5:2 nad Norskem a 6:5 nad Rakouskem. V pondělí pak zdolali Švýcaři 2:1 po samostatných nájezdech i českou reprezentaci. V tabulce skupiny A tak figurují o jediný bod za obhájci titulu z Kanady.

Velká Británie je na tom zcela opačně. Staronový účastník elitní divize bude v Praze bojovat o záchranu. Do turnaje vstoupil sympatickým výkonem proti Kanadě, které podlehl jen 2:4. O den později už ale Britové absolutně nestíhali Finům, kteří je deklasovali rozdílem dvou tříd vysoko 8:0.

Hrát výhru Švýcarska nemá vzhledem k nízkým kurzům smysl. Nabízí se spíše sázky na jednotlivé hráče. Proti Velké Británii by si měla vylepšit osobní statistiky celá řada jmen. Žhavým adeptem je i namlsaný Calvin Thürkauf, jenž má za sebou životní sezonu v Luganu. V poslední sezoně domácí ligy zasáhl do 61 zápasů, v nichž si připsal celkem 29 gólů a 39 asistencí.

💰 Na co vsadit:

Šestadvacetiletý forvard dosud ve třech utkáních na turnaji bodově mlčel, což se mu v posledních pěti přípravných zápasech na šampionát stalo jen jedinkrát. Proti slabým Britům už by se k nějaké brance mohl „přichomýtnout“, obzvlášť když nastupuje ve formaci s velezkušeným rekordmanem Andresem Ambühlem, jenž hraje už své devatenácté MS.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!