Čas
Kurzy
1.01
1000

Teplice – Bohemians 1905: dvojitá šance 0-0

25.11.2023 15:00,
pic

Souboj sousedů v tabulce hostí na severu Čech teplická Stínadla. Domácí přivítají na svém hřišti Bohemians a očekává se solidní návštěva, kterou podpoří i fanoušci hostujícího celku.

Teplicím přišla reprezentační pauza vhod, poslední dvě kola před kvalifikačními duely sice Skláři zvládli (1:0, 1:0), nicméně mužstvo trápila nepříjemná marodka na ofenzivních postech. Tentokrát by to už mohlo být lepší, do tréninku se vrátili Yasser i Gning, také stav Fily se zlepšil. Otázkou je, na jak dlouho budou schopni případně na hřišti vydržet a v jaké formě se vrátí. Teplice každopádně nebudou od svého defenzivního pojetí ustupovat, obrana domácího celku je čtvrtá nejlepší v rámci celé FORTUNA:LIGY, když inkasovala pouze 14 branek. Domácím naopak chybí ofenzivní čísla, 12 branek v 15 odehraných zápasech je žalostně málo.

Podobný problém tíží rovněž pražský klub, také fotbalisté Bohemians skórovali pouze dvanáctkrát, a tak je vlastně malý zázrak, že se oba celky drží relativně vysoko. Klokani stejně jako domácí mají relativně solidní obranu, i když inkasovali o čtyři branky více. Bohemians na cizích hřištích vstřelily jen 4 branky, také skóre Teplic doma (3:3) neslibuje bůhvíjakou přestřelku. Na hřišti tak budou k vidění především běžecké výkony a osobní souboje. Bohemians hledá rovněž optimální složení útoku, na mužstvu je vidět, že některé automatismy chybí, osvědčení střelci jako Puškáč se zatím nepotkali s formou.

💰 Na co vsadit:

Vyrovnaný duel může skončit smírem, remízou v rámci dvojité šance, tedy o půli nebo na konci utkání, zároveň by v utkání nemělo padnou příliš branek, stropem budou dvě.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!