Čas
Kurzy
1.01
1000

Tomáš Dynamo Križan – Filip Grznár: 2

22.06.2024 20:10,
pic

Hlavním zápasem osmého Clash of The Stars v Ostravě bude titulová bitva mezi Tomášem Križanem a Filipem Grznárem.

Větší výzva to měla být na první pohled pro Filipa Grznára, který potřebuje zhubnout do 84 kilogramů, nicméně to pro člověka, který se věnuje prakticky celý život experimentování s tělem, nebyl problém. Už tři týdny před turnajem vážil jen o dvě kila navíc, měl tak dostatek času si zvyknout na svou novou váhu.

Naposledy byl na 86 kilogramech před dvaceti lety a sám prohlásil, že se cítí nejlépe za poslední roky. Při testech síly přitom na tom zůstal stejně, což pro Dynama není příznivá zpráva. Filip Grznár totiž bude skvěle připraven, oproti svým jiným zápasům v MMA (XFN, IAF) by navíc měl mít fyzičku na všechny kola.

Tomáš Križan je hodně agresivní bojovník, který předvedl dobrý výkon už s Geybnem, následně celkem jednoduše zničil Datla a stal se šampiónem COTS do 84 kilogramů. Během zmíněných duelů prokázal určitou komplexnost, rozhodně se nebojí jít v boji na zem. Dynamo bude mít výškovou převahu a vzhledem k věku bude rovněž rychlejší. Také on má schopnosti doručit KO úder.

Na druhou stranu je otázka, jak bude připraven v hlavě, původně nechtěl zápas s Grznárem přijmout, přesvědčila jej až vylepšená nabídka od Clashe a sktuečnost, že by na turnaji měli startovat i jeho kamarádi z Naked Bananas (to nakonec nedopadlo).

💰 Na co vsadit:

Oba borci mají co nabídnout, zkušenosti Filipa Grznára ale nelze podceňovat, v kariéře se střetl třeba s Komuenhou, který před nedávnem zničil Borárose. Duel by měl být mnohem vyrovnanější než napovídají kurzy, v takovém případě se nabízí sázka na „underdoga“.

👇 Doporučení:

5/10

Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Tomáš "Dynamo" Križan - Filip Grznár 4119 Clash of the Stars 8
1.55 2.32 +10 22.06. 20:10