Čas
Kurzy
1.01
1000

Třinec - Hradec Králové: 1

29.09.2023 17:00,
pic

Šlágrem 6. kola hokejové extraligy bude souboj tabulkových sousedů z Třince a Hradce Králové. Oba finalisté loňského play-off mají na svém kontě momentálně shodně devět bodů, ačkoliv paradoxně táhnou zcela opačné výsledkové série.

Už pět let úřadující mistři vstoupili do sezony dvěma porážkami, poté už se ale třinecká mašina rozjela tradičně na plné obrátky. Po domácích výhrách 4:1 s Libercem a 4:3 v prodloužení v derby s Vítkovicemi natáhli Oceláři vítěznou sérii také v minulém kole v Olomouci, kde urvali triumf 4:3. Slezané se tak postupně vyhoupli na aktuální páté místo tabulky a vystoupat budou chtít pochopitelně ještě výše – na pozice nejvyšší, které jsou pro ně v posledních sezonách tolik typické.

Díky lepšímu skóre, v tomto případě jediné brance, se těsně před Třincem nachází královéhradecký Mountfield. Východočeši přitom zažívají zcela opačný průběh sezony, když po dvou úvodních výhrách již třikrát v řadě padli, byť s Mladou Boleslaví (1:2) a Litvínovem (2:3) po samostatných nájezdech a s Českými Budějovicemi (1:2) v prodloužení.

💰 Na co vsadit:

Mountfield pojede po třech nešťastných porážkách v řadě do prostředí, v němž musel na konci dubna přihlížet mistrovským oslavám soupeře. Třinec se po pomalejším úvodu sezony dostal do dobré pohody, na své straně budou mít Oceláři i psychickou výhodu. Atraktivní duel nabídne výhru domácího mužstva v hodně solidním kurzu.

👇 Doporučení: 

7/10

Nenalezeny žádné položky!