Čas
Kurzy
1.01
1000

Union Berlín – Augsburg: 1

25.11.2023 15:30,
pic

Trápící se Union Berlín se chce proti Augsburgu odrazit ze dna tabulky. Tým z hlavního města od konce srpna nevyhrál, což vyústilo v odchod dlouholetého trenéra Urse Fischera, naopak bavorsko-švábský celek po příchodu nového kormidelníka Jesse Thorupa dosud nepoznal přemožitele (2-2-0).

Union naposledy prohrál v Leverkusenu (0:4) a sérii bez vítězství prodloužil na 14 soutěžních zápasů, z toho 13krát odcházel jako poražený, vedení klubu proto zareagovalo a odvolalo úspěšného trenéra Urse Fischera, jehož dočasně zastoupil trenér dorosteneckého týmu Marco Grote. Jeho prvotním úkolem bude prolomit domácí trápení – berlínský celek na An der Alten Försterei čtyřikrát za sebou nebodoval a neskóroval, přestože v loňské sezoně tam jako jediný v soutěži nepoznal přemožitele.

Augsburg v 11. kole Bundesligy dotáhl manko proti Hoffenheimu a remízou 1:1 udržel neporazitelnost pod vedením nového kouče Jesse Thorupa. Dánského lodivoda může těšit skutečnost, že hosté ve všech čtyřech kláních pod jeho vedením prohrávali, ani jednou ale neodcházeli s prázdnýma rukama (2-2-0), díky čemuž se posunuli do středu tabulky. Augsburg z předchozích dvou venkovních utkání bral čtyři body, do té doby přitom na půdách soupeřů nebodoval.

💰 Na co vsadit:

Známé přísloví „nové koště dobře mete“ bude platit v případě Unionu Berlín, který se výhrou nad Augsburgem odpoutá ze dna německé nejvyšší soutěže.

👇 Doporučení:

 6/10