1.01
1000

Uruguay U20 - Izrael U20: každý z týmů dá gól ANO

08.06.2023 19:30,

Semifinále mistrovství světa do 20 let má hodně nečekané obsazení. Izrael přijel do Argentiny jako úřadující vicemistr Evropy do 19 let, jako debutantovi na šampionátu se mu ale moc šancí nedávalo. Po dvou duelech ve skupině (Kolumbie 1:2, Senegal) byl v závěrečném zápase s Japonskem na pokraji vyřazení, ještě v 75. minutě ztrácel 0:1 a hrál o desíti, v oslabení ale výsledek zázračně otočil gólem z druhé minuty nastavení. V play off pak vyřadil Uzbekistán 1:0 a ve čtvrtfinále Brazílii po další otočce. S jihoamerickými šampiony prohrával dvakrát, vždy ale bleskově odpověděl a v prodlužení dokonal senzaci; navíc neproměnil dvě penalty v jedné sekvenci. Uruguay na rozdíl od mladých kanárků Izrael nepodcení, každopádně ten dokázal skórovat v každém z pěti utkání na turnaji a další překvapení nelze vyloučit. Uruguay udržela na MS čtyřikrát čisté konto, až na čtvrtfinále s USA (2:0), ale porazila slabší soupeře (Irák 4:0, Tunisko 1:0, Gambie 1:0). Když narazila na Angličany, přestřelku prohrála 2:3. Jihoameričanům pak bude chybět kanonýr Luciano Rodríguez, zdravotní problémy má trio hráčů základní sestavy Ponte, Abaldo, Ferrari. Izraelci jsou kompletní a hladoví po další senzaci. V otevřeném utkání si můžete vsadit, že každý z týmů se aspoň jednou gólově prosadí.