Čas
Kurzy
1.01
1000

Vémola K. – Végh A.: 2

08.06.2024 18:00,
pic

Československá organizace Oktagon vyhlásila pro letošní rok expanzi, a to jak do Anglie, tak na fotbalové stadiony. Event pro 55 tisíc fanoušků se chystá na podzim v německém Frankfurtu, ještě předtím se stále populárnější MMA organizace představí v Praze ve Fortuna Areně.

Oktagon 58 v Edenu

Do Edenu by se mělo vejít kolem 30 tisíc diváků a hlavním tahákem na nabité kartě má být odveta století mezi Karlosem "Terminátorem" Vémolou a Atillou Véghem. Osmatřicetiletí borci se střetli v roce 2019 v pražské O2 Aréně a z vítězství KO/TKO se radoval slovenský bijec s přezdívkou Pumukli. Vsaď si, jak jejich souboj dopadne letos! Fortuna ti nabízí širokou nabídku kurzů na Oktagon i další bojové sporty.

Atilla Végh & Oktagon

Atilla Végh od té doby neabsolvoval žádný plnohodnotný MMA zápas, který by se mu započítával do statistik, jen několik boxerských exhibicí. To je na jednu stranu nevýhoda, ale bývalý šampión Bellatoru je v „gymu“ prakticky každý den, protože trénuje celou řadu svěřenců. Výhodou Végha je pak nesporná výška a síla, kterou bude v postoji mít. Boxersky je na tom pak jednoznačně lépe než Vémola, a lze očekávat, že v zápase bude těžším z obou bojovníků.

Karlos „Terminátor“ Vémola & Oktagon

Karlos Vémola se jako obvykle připravoval nejen v tuzemských luzích a hájích, ale také na kempech v zahraničí. Fyzicky tak na tom bude dobře, vydržet případných pět kol pro něj bude jednodušší než pro Végha, nicméně horší to bude s jeho gameplanem. V lednovém zápase se Samuelem „Pirátem“ Krištofičem se ukázalo, že pokud má soupeř dobrou obranu a umí boxovat, tak má Terminátor velké potíže. První český fighter, který působil v UFC, je tak dobře čitelný, v záloze nemá prakticky žádný jiný plán. Vémola v poslední době navíc ztratil celou řadu fanoušků, a přestože se bude bojovat v Praze, hlediště bude rozpůlené.

💰 Na co vsadit:

Vyrovnaný duel může samozřejmě skončit jakkoliv, záleží hlavně na tom, jestli si prosadí Vémola zem nebo Végh postoj. Vzhledem k prvnímu vzájemnému duelu, kdy Attila výhrou získal psychickou výhodu, i díky fyzickým parametrům slovenské borce, je mírným favoritem právě bývalý champ Bellatoru.

Doporučení:

👇

6/10