Čas
Kurzy
1.01
1000

Wang Xiyu - Hruncakova V.: 1 / + 18,5 gemu

21.09.2023 13:00,
pic

Turnaj WTA v čínském Kantonu má ve čtvrtek na programu čtvrtfinále. Mezi poslední osmičku pronikla trochu překvapivě Viktória Hrunčáková (128. místo na žebříčku), jež bude čelit domácí Si-jü Wang (88.). S tou dosud prohrála všechna tři vzájemná utkání.

Hrunčáková, za svobodna Kužmová, je v poslední době přebornicí na dlouhá utkání. Hned pět z jejich posledních sedmi zápasů šlo přes rozhodující set. Hned v šesti duelech byl navíc k vidění minimálně jeden tiebreak. V Kantonu to zatím platilo ve všech duelech.

Hrunčáková, jež musela absolvovat kvalifikaci, přehrála dvakrát 7:6 domácí Lu, poté prohrála 6:7 a 3:6 s Japonkou Učijamovou. Paradoxně se dostala do hlavní soutěže jako šťastná poražená a po dvou třísetových maratonech, které opět přinesly shodně po jednom tiebreaku, je už ve čtvrtfinále.

V tom bude Hrunčáková čelit domácí Wang, která je považována za papírovou favoritku. Levoruká Číňanka se nachází v solidní formě. Před dvěma týdny si zahrála finále stotisícového podniku ITF v Tokiu. V Kantonu zatím působí suverénně, sadu neztratila s Argentinkou Podoroskou (6:3, 6:3) ani Ruskou Šnajdrovou (6:4, 7:5). V souboji se Slovenkou bude těžit i z podpory domácího publika.

💰 Na co vsadit:

Wang dosud porazila Hrunčákovou ve všech třech vzájemných kláních, přičemž všechna se uskutečnila právě na tvrdém povrchu. Naposledy se tak stalo v prvním kole letošního US Open, kde Asiatka zvítězila po obratu 4:6, 6:3 a 7:6(6). Navrch by měla mít i tentokrát, kurz na její výhru ovšem doporučujeme vylepšit kombinací na minimálně devatenáct odehraných gemů. Zápasy Hrunčákové totiž bývají ty z delších.

👇 Doporučení: 

8/10

Nenalezeny žádné položky!