Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

West Ham – Leverkusen: 2

18.04.2024 21:00,
pic

První zápas před týdnem v Německu skončil výhoru Leverkusenu 2:0 a německý celek předvedl dominanci ve všech směrech. Poměr střel byl málo vídaný, Bayer jich měl na svém kontě 33, zatímco Kladiváři jednu jedinou.

Také do odvety jde novopečený německý mistr v pozici favorita, o víkendu sice porazil Brémy 5:0, ale sám Patrik Schick potvrdil, že si dali jen pár piv a velké oslavy musí počkat až po sezóně. Leverkusen má totiž letos velké plány kromě titulu by rád získal i tamní pohár a ovládl Evropskou ligu. Treble je lákadlem jak pro trenéra, tak pro hráče.

Xavi Alonso má s výjimkou Hložka k dispozici prakticky celý kádr a může tak zátěž na hráče vhodně rozložit. Leverkusen bude do odvety v Londýně každopádně stoprocentně připravený a nic nepodcení. To je konec konců velká přednost týmu, který v probíhajícím ročníku na všech frontách neprohrál jeden jediný zápas. První utkání pak naznačilo, že Leverkusen je ve zcela jiném rozpoložení a klidně může zvítězit i v Anglii. Mezi třemi tyčemi se pak představí Kovář.

West Ham naopak není v ideálním rozpoložení z posledních šesti soutěžních duelů zvítězil pouze jednou, poslední šancí, jak napravit sezónu, je úspěch právě v EL. Kladiváři jsou tak pod tlakem dohnat dvoubrankové manko proti jednomu z aktuálně nejlepších celků v Evropě, což se nejeví jako příliš reálné. Domácí jako obvykle doplácí na úzký kádr, většina opor je přetížených a jejich výkonnost jde s postupem sezóny dolu. Kritika se valí rovněž od fanoušků, kteří jsou z loňska namlsaní, což je vždy nepříjemné.

Týmu nefunguje ideálně obrana, šestkrát po sobě nedokázal udržet čisté konto, proti hráčům jako Boniface, Schick, Wirtz, Grimaldo nebo další to nevypadá na nulu ani tentokrát. Mimo hru jsou navíc Paquetá a Emerson, což je další oslabení pro West Ham.

💰 Na co vsadit:

Hosté mají celý rok fantastickou sezónu a kádr je až na Hložka kompletní. V první klání se hrálo prakticky na jednu branku, Leverkusen je schopen zvítězit i v odvetě.

👇 Doporučení:

8/10