Čas
Kurzy
1.01
1000

Wolfsburg – Bochum: 1

20.04.2024 15:30,
pic

Náročný závěr sezony čeká Wolfsburg a Bochum. Oba celky pět kol před koncem soutěže odděluje jediný bod, který zároveň má hostující družina k dobru na barážovou příčku Mainzu.

Wolfsburgu nepomohla ani změna trenéra a po porážce 0:3 v Lipsku vyšel pod vedením Ralpha Hasenhüttla podruhé v řadě naprázdno, celkově vzato koncernové mužstvo prohrálo popáté z uplynulých šesti kol (1-0-5), čímž se jeho náskok na baráž ztenčil na pouhé dva body. „Vlci“ se nemohou upínat ani k návratu do domácího prostředí, kde jsou třetím nejhorším týmem soutěže (spolu s Hoffenheimem).

Bochum pozdním zásahem vybojovala remízu 1:1 s Heidenheimem, na konto si však připsala jenom dva (!) z posledních možných 21 bodů, proto do 30. kola vstupuje těsně nad sestupovým pásmem. Hosté se trápí na hřištích soupeřů a do Wolfsburgu cestují s vědomím, že tam jsou se sedmi body nejhorší (společně s Mainzem).

💰 Na co vsadit:

Wolfsburg potvrdí roli favorita a vítězstvím nad Bochumí udělá důležitý krok směrem k záchraně. Hosté mohou spadnout do spodní trojky a vzhledem k losu je čeká nesmírně těžký boj o setrvání mezi německou elitou.

👇 Doporučení:

 8/10