Čas
Kurzy
1.01
1000

YB Bern – RB Leipzig: 2

19.09.2023 18:45,
pic

Skupina G má celkem jasného favorita, a tím je obhájce trofeje Manchester City. O druhou postupovou příčku by se měly poprat tři zbývající mužstva, přičemž adeptem postupu je hlavně Lipsko.

Young Boys Bern je v posledních letech suverénně nejlepší švýcarský tým, který aktuálně drží, včetně přípravných utkání, sérii 18 zápasů bez porážky. Domácí celek přesto půjde do zápasu s Lipskem jako mírný outsider, a to navzdory umělé trávě, což je přeci jen zajímavá výhoda. Švýcarský fotbal, respektive liga, za věhlasnou Bundesligou zaostává v mnoha ohledech, což by se mělo ve vzájemném klání ukázat.

Bundesligové týmy jsou na mnohem vyšší úrovni po taktické stránce, rovněž finanční možnosti obou celků jsou úplně jinde. Lipsko má aktuálně skvělou fazónu, v posledních třech zápasech nastřílelo svým soupeřům jedenáct branek (Stuttgart 5:1, Union Berlín 3:0, Augsburg 3:0), v každém utkání se tým trefil alespoň třikrát. Mužstvo je ofenzivně laděné, Lipsko se umí vypořádat i s klíčovou absencí Olma. To samé platí v defenzivě, kde má zdravotní potíže Orban, stejně tak talentovaný Bitshiabu. Lipsko každopádně umí hrát ve vysokém tempu, v kádru je celá řada rychlostních typů, kteří jsou technicky na skvělé úrovni.Zápasy Lipska v Lize mistrů každopádně bývají na branky hodně bohaté, a to by mělo platit i tentokrát.

💰 Na co vsadit:

Lipsko je aktuálně ve skvělé ofenzivní formě, což by mělo týmu pomoci k úspěšnému startu do nového ročníku Ligy mistrů. V zápase by mohly padnou alespoň tři branky, což je v podání hostů standard i v lize.

👇 Doporučení:

8/10

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky