1.01
1000

Zlín – Ostrava: - 2,5 branky

27.5.2020,

Zlín vyhrál v přípravě co mohl a soupeřům střílel jeden gól za druhým. Návrat do ligy ale přinesl staré nešvary týmu v čele s mizernou koncovku. Zlín prohrál v Jablonci (0:1), když prakticky celý poločas hrál proti oslabenému soupeři, když se nechal vyloučit Plechatý. Také Baník nedokázal zvítězit, na půdě Příbrami uhrál alespoň bod (0:0). Výkon ostravského celku byl hlavně v první půli doslova chabý, poslední tým tabulky jej přehrával. Baník se dostával do šanci sporadicky, dobrou šanci měl prakticky je Šašinka a střídající Baroš, solidní hlavičkou se blýskl Smola. Kouč Kozel má k dispozici široký kádr, zejména v ofenzivě, po trestu se navíc vrací do týmu další hráči. Baník tak zajisté udělá změny v sestavě, což může být ku prospěchu věci. Týmu každopádně chybí špílmachr, a tak si ani ve Zlíně mužstvo nevytvoří nějakou smršť brankových příležitostí. Vzájemný duel bude chudší na branky, remíza o půli nebo na konci utkání se nabízí, přestože v minulosti docházelo na dělbu bodů ve vzájemných duelech jen výjimečně. Zápas sledujte na Fortuna TV.