Čas
Kurzy
1.01
1000

Fortuna BAR: Užij si top hosty!

Fortuna? To je mnohem víc než jen sázkovka s top kurzy a vychytávkami jako BetBuilder. Chceme ti přinášet ty nejlepší sportovní zážitky a vtáhnout tě do hry, takové je naše poslání. A Fortuna BAR je tuze dobrým poslem.

Že se nápad nabídnout našim sázkařům vlastní podcast líbí? O tom netřeba debatovat, stačí mrknout na sledovanost. Davy diváků a posluchačů se s gustem osvěžují u Fortuna BARU a získávají spoustu informací, co nikde jinde nenajdou.

V neformální atmosféře řešíme s velkými osobnostmi českého sportu aktuální témata, perličky i zákulisní informace. Rozhovory vede elitní sportovní novinář Jiří Štěpán a za náš bar se s ním už posadili takoví frajeři jako Jan Koller, Jiří Procházka, Antonín Panenka, Dominik Frodl nebo Vladimír Šmicer.

Třeba trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský prozradil, jak sešívaní vybírají posily. „BJP“ popsal svou přípravu na titulový zápas v UFC, královně MMA, který nakonec proti Brazilci Gloveru Teixeirovi fenomenálním způsobem ovládl. Jan Filip zase rozebral výjimečnou generaci české házené i její budoucnost.

Žiješ sportem tak jako my? Zpříjemni si den a poslechni si top hosty! Nový díl vychází každé dva týdny, premiéru má vždy v úterý. Najdeš ho na našem YouTube kanále a také všech populárních podcastových platformách, včetně Spotify.

Konec hlášení, přejeme příjemnou zábavu.