Čas
Kurzy
1.01
1000

Vyplň fotbalového pavouka a vyhraj 20 000 000 Kč!

Tenhle evropský šampionát bude díky Fortuně legendární! Vyplň fotbalového pavouka a zabojuj o dvacet milionů a spoustu dalších cen. Teď hraješ ty!

Ještě než se v Římě poprvé kopne do míče a Italové s Turky rozehrají úvodní partii, je řada na tobě. Až do 21. hodiny 11. června můžeš posílat své tipy, jak šampionát dopadne.

Stanou se Češi mistry? Zaválí favorizovaná Francie? A co předvedou Belgičani, současní králové žebříčku FIFA? Ukaž se jako fotbalový expert a tref pořadí ve skupinách, osmifinálové dvojice, čtvrtfinálové páry, semifinalisty i to, jak dopadne bitva o titul.

Jak na to?

První tip máš od nás zdarma. Mrkni na návod a pak jednoduše vyplň fotbalového pavouka a klikni na tlačítko „Odeslat“.

Chceš mít větší šanci na zisk luxusního jackpotu a dalších výher? Od 1. až do 11. června si můžeš každý den přijít pro další tip! Celkem se tak můžeš dostat až na 12 želízek v ohni.

Funguje to jednoduše. Jako souhra Tomáše Součka s parťáky z nároďáku.

Nejprve odešli zmíněný tip zdarma. Pak si vlož aspoň 300 Kč na hráčské konto a další pokus je tvůj. Vyplň pavouka a využij svůj tip. Poté si můžeš další den přijít pro nový. A tak pořád dokola.

V jednoduchosti je krása.

Díky přehledné grafice budeš vždycky vědět, jestli máš tip k dispozici a můžeš vyplnit pavouka. Prostě budeš v každém okamžiku pánem situace.


Jak už jsme nadhodili, tipy můžeš posílat až do 11. června do 21:00. Poté už přijde čas pro fotbalisty.

Budou hrát podle tvých not a vystřílí ti jackpot? Kdo ví, držíme palce! Pomoct ti mohou také ke spoustě dalších cen, třeba za trefené pořadí skupin od nás dostaneš 5 000 Kč.

Když trefíš i osmifinálové dvojce, máš dalších 5 000 Kč. Stejná odměna na tebe čeká i za čtvrtfinále, semifinále a finále!

Jak poznáš, že máš výhru na dosah? Kdykoliv mrkni do této sekce a hned máš jasno.

Odměny vyplatíme do pěti dní po skončení evropského šampionátu. Legendárního evropského šampionátu!

Pravidla celé soutěže naleznete zde.

Hraj o 20 000 000 Kč