Čas
Kurzy
1.01
1000

Třígólový náskok = výhra! Vsaď si Mistrovský speciál

Znáš nejslavnější obrat v hokejových dějinách? Říká se mu Zázrak na Manchesteru a přinesl nejen gejzír radosti pro hráče, co předvedli senzační otočku z 0:5 na 6:5, ale taky spoustu roztrhaných tiketů.

S naším Mistrovským speciálem budou během hokejového šampionátu takové zvraty pouhým statistickým bonbónkem. I kdyby totiž tebou vybraný mančaft promrhal třígólový a vyšší náskok, ty si stejně smlsneš na výhře.

Jak to funguje?

Jednoduše, vyber si u kteréhokoliv mače z letošního MS v kurzové nabídce Mistrovský speciál: Tým vyhraje nebo povede o 3 branky a je to! Denní limit pro tento typ sázkové příležitosti je 10 000 Kč.

Co je na tom nejlepší?

Mistrovský speciál vypisujeme se stejným kurzem jako klasickou výhru! Tvoje výhoda je jasná – stačí, aby nastala jedna z možností. Buď vítězství zvolené repre nebo to, že si vypracuje třígólový náskok.

Tikety s Mistrovským speciálem vyhodnocujeme ručně a přednostně. Tak, aby co nejdřív po případném dosažení vedení o tři branky (např. 3:0, 4:1, 5:2) mohly odstartovat vítězné oslavy.

Ty tvoje, samozřejmě, týmy na ledě na rozdíl od tebe proti Zázraku na Manchesteru imunitu nemají. O triumf se musí porvat až do konce, zatímco ty už můžeš přemítat, jak naložíš s vyhranými zlaťáky.