Čas
Kurzy
1.01
1000
Fortuna Avatar

Fortuna Avatar

Komunitu si můžeme představit jako velké tržiště nápadů a tipů, na kterém se neustále něco děje. Odborníci na fotbal spolu rozmlouvají o blížícím se duelu Ligy mistrů, na druhém rohu spolu jiní soutěží ve vědomostním kvízu a jinde se navzájem dohadují, jaká hra v našem Casinu bývá nejštědřejší.

Ještě donedávna při tom ale hráči Fortuny zůstávali ve stínu, v naprosté anonymitě. Jen podle přezdívky jsme se mohli domnívat, jak doopravdy vypadají, jaká se jim líbí barva, kterému klubu fandí nebo jestli mají rádi zvířata.

Přišli jsme proto s novinkou, která každému hráči odhalila tvář. Novinkou, díky které se mohou alespoň částečně hráči navzájem poznat, a být si ještě o kus blíž. Díky originálním avatarům si totiž můžeš vybrat, jak bude tvé virtuální já u Fortuny vypadat.

Chceš být co nejpodobnější své skutečnosti, nebo se raději skryješ za výraz někoho jiného? Vyjádříš prostřednictvím své ikony svou lásku ve fotbalový klub, nebo třeba své oblíbené zvíře? To už necháme na tobě!

Díky novým avatarům můžeš být na naší komunitě kým chceš. Tak si vyber v mobilní verzi nebo na počítači! V aplikaci se potom na Avatary můžeš těšit už brzy.